
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4802676254
Каталожний номер
23930
Опис позиції
Рідина гальмівний. FEBI DOT4 Plus (Каністра 1л) 23930
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23930 |
| Вага | 1.3 кг. |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 65 мм |
| Код товару | 4802676254 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 471,80 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

