
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
234709
Каталожний номер
А61.03.101
Опис позиції
Труба центральної тяги (вир-во РЗТ р. Ромни) А61.03.101
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | А61.03.101 |
| Вага | 1.99 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 234709 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 350 см |
- Ціна: 671,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

