
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17301029498
Каталожний номер
2101-3003058
Опис позиції
Наконечник тяги рульової ВАЗ 2101 внутр. (компл.. 2 шт.) (RIDER) 2101-3003058
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2101-3003058 |
| Вага | 1.3 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 17301029498 |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 630 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

