
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69811045341
Каталожний номер
45.3730-10
Опис позиції
Электродвиг. нагрівника ГАЗ 3302,2217,3221 нов. обр. 12В 90Вт (DECARO) 45.3730-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Decaro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45.3730-10 |
| Вага | 0.89 кг. |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 69811045341 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 801,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

