
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0529803282
Каталожний номер
3302-2905006-03
Опис позиції
Амортизатор ГАЗ 3302 підв. передній/задній (RIDER) 3302-2905006-03
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Масляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3302-2905006-03 |
| Вага | 2.29 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 65 мм |
| Код товару | 0529803282 |
| Ширина | 520 см |
- Ціна: 965,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

