
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
49371033248
Каталожний номер
DK B2-42W-B FL
Опис позиції
Фара LED кругла 42W, 14 ламп, 116*137,5 мм, широкий промінь <ДК> DK B2-42W-B FL
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK B2-42W-B FL |
| Вага | 0.545 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 125 мм |
| Код товару | 49371033248 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 910,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

