
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
01351158401
Каталожный номер
5320-3506369
Описание позиции
Шланг приемника механического указат. датчика давления масла ПРЕМИУМ (L=3500 мм., гайка-штуцер) 5320-3506369
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 5320-3506369 |
| Вага | 0.42 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 01351158401 |
| Ширина | 150 см |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 1 084 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

