
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
188931
Каталожний номер
Н.036.88.0410 4SP
Опис позиції
РВТ 410 Ключ 50 d-25 (вир-во Гідросила) Н.036.88.0410 4SP
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гідросила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Н.036.88.0410 4SP |
| Вага | 1.841 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 410 мм |
| Код товару | 188931 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 250,95 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

