
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
49051084737
Каталожний номер
ST11-002
Опис позиції
Компресор, 12V, 10Атм, 35л/хв, прикурювач, ST11-002
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST11-002 |
| Вага | 1.8 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 49051084737 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 824,27 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

