
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0217146
Каталожний номер
236-1701051
Опис позиції
Шестерня 3-пер. пром валу. ЯМЗ (Z=33) (пр-во ЯМЗ) 236-1701051
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 236-1701051 |
| Вага | 3.367 кг. |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 220 мм |
| Код товару | 0217146 |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 465,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

