
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
05886360
Каталожний номер
ARM4
Опис позиції
Домкрат 4т гідра. H 195 /380 ARM4
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARM4 |
| Вага | 3 кг. |
| Висота | 210 см |
| Код товару | 05886360 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 115 см |
- Ціна: 876,84 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

