
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01371097091
Каталожний номер
251.3813
Опис позиції
Тахометр електронний КАМАЗ (дв.740) ст. обр. <ДК> 251.3813
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 251.3813 |
| Вага | 0.315 кг. |
| Код товару | 01371097091 |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 775,66 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

