
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
301010
Каталожний номер
Д01-008-А1
Опис позиції
Втулка валу розподільного передня Д01-008-А1
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Агро-Дніпро |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Д01-008-А1 |
| Вага | 0.371 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 301010 |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 1 246 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

