
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6911886695
Каталожний номер
901-1106010
Опис позиції
Насос паливний дв. ЗМЗ 402 ВОЛГА,ГАЗЕЛЬ + прокл. <ДК> 901-1106010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 901-1106010 |
| Вага | 0.825 кг. |
| Висота | 95 см |
| Довжина | 115 мм |
| Код товару | 6911886695 |
| Ширина | 185 см |
- Ціна: 782,61 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

