
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
17371043598
Каталожный номер
DK.221504473
Описание позиции
Катушка зажигания ВАЗ 2112 (индивидуальная) (аналог 0 221 504 473 Bosch) <ДК> DK.221504473
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | Bosch 0221504473 |
| Сумісність з маркою | Богдан |
| Сумісність з моделлю | 2111, Vesta, Granta, Priora, 112, 2310, 110, 111, 2110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK.221504473 |
| Вага | 0.28 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 17371043598 |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 614,98 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

