
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6935563385
Каталожний номер
14712563
Опис позиції
Важіль гальмівний. (трещітка) FRUEHAUF 5 отв., Z=37 <ДК> 14712563
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14712563 |
| Вага | 2.602 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 6935563385 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 320 см |
- Ціна: 825,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

