
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
071601
Каталожний номер
250-1602312
Опис позиції
Шланг зчеплення КРАЗ приводу (вир-во АвтоКрАЗ) 250-1602312
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АвтоКрАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 250-1602312 |
| Вага | 0.44 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 20 мм |
| Код товару | 071601 |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 578,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

