
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23101104790
Каталожний номер
р/к-3601
Опис позиції
Р/к двигуна Д 260 (оптимальний) (34 наїм.) (пр-під Україна) р/к-3601
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | р/к-3601 |
| Вага | 1.11 кг. |
| Висота | 10 см |
| Код товару | 23101104790 |
| Ширина | 700 см |
- Ціна: 1 082,26 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

