
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17371959
Каталожний номер
2112-3705010-12
Опис позиції
Катушка запалювання ВАЗ 2112 (індивідуальна) <ДК> 2112-3705010-12
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2112-3705010-12 |
| Вага | 0.22 кг. |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 17371959 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 601,09 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

