
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3522898630
Каталожний номер
2141-2215054
Опис позиції
Шарнір /граната/ М 2141 зовнішній (RIDER) 2141-2215054
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2141-2215054 |
| Вага | 2.33 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 3522898630 |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 596,13 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

