
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
0529268
Каталожный номер
3302-2905006-10
Описание позиции
Амортизатор ГАЗ 3302 подв. передний/задний газов. (Соболь - задний) <ДК> 3302-2905006-10
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Газовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3302-2905006-10 |
| Вага | 2.086 кг. |
| Висота | 72 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 0529268 |
| Ширина | 500 см |
- Ціна: 791,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

