
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3237880719
Каталожний номер
DK8971617890
Опис позиції
Реле втягуюче стартера Богдан <ДК> DK8971617890
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK8971617890 |
| Вага | 0.96 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 3237880719 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 918,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

