
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4905930090
Каталожний номер
ARM-4PVC
Опис позиції
Домкрат 4т гідра., пластик H 195 /380 ARM-4PVC
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARM-4PVC |
| Вага | 3.5 кг. |
| Висота | 110 см |
| Код товару | 4905930090 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 280 см |
- Ціна: 915,52 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

