
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
44351043998
Каталожний номер
RD 92.21.87
Опис позиції
Набір шайб латунних (245шт) (RIDER) RD 92.21.87
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD 92.21.87 |
| Вага | 0.69 кг. |
| Висота | 43 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 44351043998 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 680,44 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

