
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0239913500
Каталожний номер
ЛМ-760
Опис позиції
Лопатка монтажна (монтування) L=760 мм ЛМ-760
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | ЛМ-760 |
| Вага | 1.42 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 25 мм |
| Код товару | 0239913500 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 760 см |
- Ціна: 745,91 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

