
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0129251
Каталожний номер
5511-2912400
Опис позиції
Стремянка ресори задньою КАМАЗ М27х2,0 L=420 з гайк. (пр-во Самбірський ДЕМЗ) 5511-2912400
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Автомат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5511-2912400 |
| Вага | 4.26 кг. |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 0129251 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 480 см |
- Ціна: 882 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

