
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
123501
Каталожний номер
452-3505211
Опис позиції
Циліндр гальмівний. главн. 1-секц. УАЗ <ДК> 452-3505211
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 452-3505211 |
| Вага | 2.53 кг. |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 130 мм |
| Код товару | 123501 |
| Ширина | 205 см |
- Ціна: 844,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

