
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
5500305535
Каталожний номер
50-1701255
Опис позиції
Стакан підшипника вала вторинного МТЗ (7610А) (пр-під Україна) 50-1701255
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Агро-Дніпро |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50-1701255 |
| Вага | 2.29 кг. |
| Висота | 55 см |
| Код товару | 5500305535 |
- Ціна: 763,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

