
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
49051043605
Каталожний номер
DK-3122GR
Опис позиції
Килим гумовий UNI metel СІРИЙ 5ШТ./УП. <ДК> DK-3122GR
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 700 см |
| Довжина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-3122GR |
| Вага | 4.4 кг. |
| Код товару | 49051043605 |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 770 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

