
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2211179
Каталожний номер
39.1112010-06
Опис позиції
Форсунка Д 65 (ЮМЗ) реставр. (пр-во ЧЗТА р. Чугуїв) 39.1112010-06
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39.1112010-06 |
| Вага | 0.67 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 2211179 |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 1 972,84 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

