
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900163623
Каталожний номер
17339
Опис позиції
Диск гальмівний ВАЗ 2110 передній вентильований R 13 вент. (пр-во ABS) 17339
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17339 |
| Вага | 3.99 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 240 мм |
| Код товару | 6900163623 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 985,95 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

