
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0139882657
Каталожний номер
ІП-314
Опис позиції
Ключ балонний МАЗ, КАМАЗ, КрАЗ (32х33) (L=455 mm) (цинк) ІП-314
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ІП-314 |
| Вага | 2.27 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 0139882657 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 1 363,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

