
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1731497637
Каталожний номер
2108-3101015
Опис позиції
Диск колісний 13Н2х5,0J ВАЗ 2108 (в упак.) <ДК> 2108-3101015
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2108-3101015 |
| Вага | 6.5 кг. |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 370 мм |
| Код товару | 1731497637 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 370 см |
- Ціна: 1 243,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

