
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4905946127
Каталожний номер
dbj-2H
Опис позиції
Домкрат пляшковий двухштоковый, червоний 2т, H=165/410 <ДК> dbj-2H
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | dbj-2H |
| Вага | 3.3 кг. |
| Висота | 130 см |
| Код товару | 4905946127 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 1 132,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

