
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
01351052077
Каталожный номер
PA.18.003
Описание позиции
Р/к компрессора 18.3509015, 18.3509015-10 (клап., прокл., кольца) КАМАЗ, МАЗ (пр-во г.Паневежис) PA.18.003
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PA.18.003 |
| Вага | 0.13 кг. |
| Висота | 5 см |
| Код товару | 01351052077 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 1 559,20 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

