
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1700147249
Каталожний номер
607-081
Опис позиції
Шарнір /граната/ ВАЗ 2108 зовнішній (вир-во Cifam) 607-081
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cifam |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 607-081 |
| Сумісність з моделлю | 110, 111, 112, 2108 |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 607-081 |
| Вага | 1.748 кг. |
| Висота | 90 см |
| Код товару | 1700147249 |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 926,80 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

