
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
41071047922
Каталожний номер
32943
Опис позиції
Масло моторн. FEBI 5W-30 longlife (Каністра 5л) 32943
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| В'язкість масла по SAE | 5W-30 |
| Код запчастини | 32943 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32943 |
| Вага | 5 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 41071047922 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 1 704 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

