
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1729860131
Каталожний номер
11180-290540203
Опис позиції
Амортизатор ВАЗ 1118 (стійка права) (RIDER) 11180-290540203
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11180-290540203 |
| Вага | 5.72 кг. |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 550 мм |
| Код товару | 1729860131 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 1 691,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

