
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
3010775225
Каталожный номер
Д50-1004060
Описание позиции
Кольца поршневые 5 кан. М/К Д 65,Д 240 MAR-MOT (пр-во Польша) Д50-1004060
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar-Mot |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Д50-1004060 |
| Вага | 0.834 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 130 мм |
| Код товару | 3010775225 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 1 944 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

