
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4102817162
Каталожний номер
4102817162
Опис позиції
Масло моторн. SHELL Helix HX8 SAE 5W-30 SN/CF (Каністра 4л) 4102817162
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4102817162 |
| Вага | 4.5 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 4102817162 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 290 см |
- Ціна: 1 737,60 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

