
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
232230
Каталожний номер
72-2203010-A2
Опис позиції
Вал карданний МТЗ <ДК> 72-2203010-A2
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 72-2203010-A2 |
| Вага | 6 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 232230 |
| Ширина | 600 см |
- Ціна: 1 916,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

