
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1729967
Каталожний номер
170580
Опис позиції
Амортизатор ВАЗ 2101-07 підв. задн. газів. Super Touring (пр-во SACHS) 170580
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sachs |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 170580 |
| Тип | Газовий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Lada |
| Сумісність з моделлю | 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 170580 |
| Вага | 2.2 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 1729967 |
| Ширина | 530 см |
- Ціна: 1 606,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

