
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
170019
Каталожный номер
344441
Описание позиции
Амортизатор ВАЗ 2123 НИВА-ШЕВРОЛЕ подв. передн. газов. Excel-G (пр-во Kayaba) 344441
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KYB Industry |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 344441 |
| Тип | Газовий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Niva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 344441 |
| Вага | 1.1 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 170019 |
| Ширина | 440 см |
- Ціна: 1 786,14 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

