
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
34391155825
Каталожний номер
125.140
Опис позиції
Ключ маточини УРАЛ (під ключ 140, 8 граней , 5 мм товщ. метала, H=125 мм.) 125.140
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 125.140 |
| Вага | 2.005 кг. |
| Висота | 130 см |
| Код товару | 34391155825 |
| Ширина | 150 см |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 2 024,75 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

