
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1016802405
Каталожний номер
130-1601130-03
Опис позиції
Диск сцепл. ведений ЗІЛ 130, 5301 (скловолокно) <ДК> 130-1601130-03
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 130-1601130-03 |
| Вага | 3.8 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 365 мм |
| Код товару | 1016802405 |
| Ширина | 365 см |
- Ціна: 1 952,87 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

