
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
103544
Каталожний номер
130-3502090
Опис позиції
Колодка гальмівний. ЗІЛ задн. (метал) (вир-во Самбірський ДЕМЗ) 130-3502090
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автомат |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 130-3502090 |
| Вага | 6.5 кг. |
| Висота | 190 см |
| Код товару | 103544 |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 2 099,63 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

