
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
231377
Каталожний номер
240-1307010-А
Опис позиції
Насос водяний Д 240,243 (пр-во JOBs,Юбана) 240-1307010-А
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jubana |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 240-1307010-А |
| Вага | 5.2 кг. |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 180 мм |
| Код товару | 231377 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 1 508 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

