
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
06351190729
Каталожний номер
3309-3501340-01
Опис позиції
Циліндр гальмівний. раб. ГАЗ 3309 передній з АБС (дв. ММЗ 245, комірна манжета) 3309-3501340-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3309-3501340-01 |
| Вага | 0.9 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 130 мм |
| Код товару | 06351190729 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 1 583,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

