
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1635150260
Каталожний номер
32101090
Опис позиції
Кран Вологовідділювача 3-виходу MB, MAN, IVECO, DAF (з фільтром) 24В <ДК> 32101090
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32101090 |
| Вага | 3.95 кг. |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 1635150260 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 1 685,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

