
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
0313872022
Каталожный номер
52-1307010
Описание позиции
Насос водяной ГАЗ 52 52-1307010
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52-1307010 |
| Вага | 3.7 кг. |
| Висота | 160 см |
| Код товару | 0313872022 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 2 807,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

